nevite-si-rady 1floor

Kontaktní údaje

Podlahářství Martin Bureš

592 55 Bobrůvka 91
IČ: 64416402
DIČ: CZ7505274788

Prodejna a vzorkovna

Nákupní středisko COOP
592 54 Moravec 160
Zobrazit na mapách

Telefon:   +420 732888160
Internet:   www.podlahar.cz
E-mail:   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tarkett

Pokud potřebujete podlahu zvlášť odolnou proti opotřebení, Tarkett Vám kromě široké škály vzorů nabídne i mimořádnou trvanlivost.

Jedinečné vzory
pro jedinečné osobnosti!

Utečte před nudností běžných podlah díky jedinečným vzorům z nabídky podlah Tarkett. Vyjádřete svůj smysl pro styl odvážným výběrem inovačních vzorů a barev, které se stanou uskutečněním vašich koncepcí bytové dekorace. Tyto vynikající a originální vzory nejenže vypadají báječně, ale jsou i velmi praktické. Pohodlné, hygienické a poutavé, s podlahou Tarkett můžete uplatnit neomezený tvůrčí přístup k zařízení vašeho domova.

img
  • Tarkett Design 250 - Výběr současných designů – od nových úprav dřeva po kámen, beton a kovové vzory - a přitom velmi trvanlivá podlahová krytina, která je v interiérech bytů vysoce odolná vůči skvrnám a poškrábání.
  • Tarkett Design 260 - Kolekce s vrcholnou nabídkou škály designů, ve které je inspirace neomezená. Vyjadřuje jedinečné charaktery a životní styly. Jasné koncepty pro koupelny, stará řemeslná dovednost a zabarvená dřeva, působivé kovové vzory, bláznivé efekty a harmonický svět bílé barvy.
  • Tarkett 240 - Zcela novou a obohacenou řadou designů současných způsobů ošetření dřeva, kamene, keramiky a kovů nově definuje domácí styl a komfort.
  • Tarkett 300 - Kolekce luxusních přírodních efektů dřeva ve výběru barev, které vyhoví každému stylu zařízení. Díky přínosu povrchové úpravy Extreme Protection je tato podlahovina extrémně tvrdá a velmi odolná vůči opotřebení, což ji činí ideální pro použití v jakékoliv místnosti v domě či bytě.

Tarkett RoomDesigner

room-designer
(bytové materiály)

room-designer-profesional
(komerční materiály)