nevite-si-rady 1floor

Kontaktní údaje

Podlahářství Martin Bureš

592 55 Bobrůvka 107
IČ: 64416402
DIČ: CZ7505274788

Telefon:   +420 732888160
Internet:   www.podlahar.cz
E-mail:   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Solidfloor

Značka Solidfloor představuje 5 unikátních kolekcí. Každá kolekce má specifické vlastnosti a atmosféru. Nechte se překvapit širokou nabídkou Solidfloor kolekcí.

  • solidfloor-virtualni-showroomEarth & Fire - moderní tmavé barvy exkluzivní kolekce Země a Oheň se skvěle hodí jak k modernímu, tak ke klasickému interiéru. Zvláštní jedinečné barvy a povrchové struktury této kolekce odrážejí překrásnou krajinu posledních lidskou rukou nedotčených míst na zemi. Nová generace dřevěné podlahoviny upravené technologií Exo-heat s vynikající rozměrovou stabilitou. Kolekce zahrnuje odstíny tmavých barev se speciálními strukturami a je vhodná pro domácí i komerční použití.

  • Vintage - starožitný styl s patinou je v módě. Vintage přináší tuto atmosféru do Vašeho života. Vintage znamená novou generaci podlah, tradičně vyráběných s využitím moderních technologií a s poctivostí řemeslné práce. Pro optimální stabilitu je použita třívrstvá konstrukce se 4mm svrchní vrstvou. Konečná úprava prken je založena na současných olejových technikách. Široký výběr zahrnuje kartáčování, kouřový i zastaralý vzhled, ruční škrábání i jemné opracování a naolejování jak oleji přírodními, tak barevnými. Vintage nabízí úžasné možnosti pro všechny interiéry. Vintage je čistou atmosférou.

  • New Classics - staré dezény jsou žádané. Vzory inspirované stylovými elementy architektury 19. století. S kolekcí New Classics čistota klasických vzorů prožívá novou renesanci. Tradiční umění a moderní technologie se spojily, aby vytvořily 15 jedinečných dezénů. Podlahovina je 15 mm silná a její 4mm svrchní vrstva může být opracována do mnoha různých vzorů. Vytvořte si autentickou atmosféru.

  • Warrant - díky možnosti výběru z několika druhů dřeva a široké škále povrchových úprav kolekce Warrant splňuje všechny požadavky na trvalé a módní podlahy. S pero-drážka systémem může být celoplošně lepená nebo může být i plovoucí. Kolekce Warrant je vhodná pro využití jak v obytných tak i v komerčních prostorách.

  • Life Style - podlahy Life Style dodávájí teplou atmosféru v každé domácnosti. Užijte si dom každý den pocit tepla, které je pro dřevo tak typické. Life STyle kolekce se skládá z několika sérií různých kvalit a verze.