nevite-si-rady 1floor

Kontaktní údaje

Podlahářství Martin Bureš

592 55 Bobrůvka 107
IČ: 64416402
DIČ: CZ7505274788

Telefon:   +420 732888160
Internet:   www.podlahar.cz
E-mail:   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Forbo Novilon

Forbo Novilon®. Inovátoři ve vývoji podlahových krytin. Naší filozofií je představit Vám nejkrásnější kolekci vzorů a barev mezi podlahovými krytinami. Naši designéři stále navrhují nové kolekce. Stojíte na umění! Umění? Nesahat? Nemějte obavy, v našich podlahách je ukryto mnoho technologie. Naším cílem je vyrobit nejodolnější a nejpohodlnější podlahu všech dob. Žádné potíže, žádná náročná údržba. Tvůrci kolekce Novilon® stále hledají zlepšení. Proto je podlahová krytina Novilon® čistší, odolnější, pevnější a snadno se používá. Novilon® - podlaha, která umí víc. Žijte na ní.

novilon

  • Aquagrip - Všechny řady Novilon® mají funkci Aquagrip – jedinečnou bezpečnostní vlastnost – která znamená, že úroveň proti-kluznosti není snížená ani při postřiku nebo politím vodou, popř. jinou tekutinou. Zna-mená to, že podlaha vašeho domu je nejen krásná, ale i praktická a bezpečnější pro chůzi.
  • Diamond Seal - Stejně jako přírodní diamant, také Diamond Seal předsta-vuje tvrdost, zvyšuje odolnost proti poškrábání a trvanlivost. Poskytuje také vynikající ochranu proti otěru a skvr-nám od rozlitých tekutin.
  • Noviclean - Povrchové ošetření pro snadné čištění, které také chrání podlahovinu vůči špíně a šmouhám. Funkční vylepšení povr-chové úpravy, které zajišťuje přirozeně matný vzhled a vysoce realistický design. Novilon® je podlaha přátelská k alergikům.
  • LDF - Měkká rubová mechanická pěna zajišťuje kromě tepelné a zvukové izolace také tvarovou paměť materiálu.
  • Podlahové topení - Materiál Novilon® je vhodný k instalaci na podlahové topení.

Forbo RoomDesigner

Plánujte podlahy podle vašich představ!

Stačí kliknout!