nevite-si-rady 1floor

Kontaktní údaje

Podlahářství Martin Bureš

592 55 Bobrůvka 107
IČ: 64416402
DIČ: CZ7505274788

Telefon:   +420 732888160
Internet:   www.podlahar.cz
E-mail:   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Bohemia Vinyl

Vinylové podlahy v metráži

Kolekce vinylových podlahovin výrobců Beaulieu (Belgie) a Tarkett (Lucembursko) obsahuje typy a designy, které si čeští zákazníci nejvíce oblíbili. Unikátní výběr vzorů a barev je pravidelně obměňován. Stále svěží a nadčasový styl podlahovin Bohemia Vinyl zpříjemní domov všem generacím a zaujme svými parametry při plánování projektů.

Typová nabídka kolekce Bohemia Vinyl je dokonale vyvážena od ekonomických až po luxusní vinylové podlahy. Velmi výhodně pro investora vychází porovnání kvality a ceny. Nejlevější Tipo a Mira se svými vlastnostmi řadí již do střední třídy, Alto, Domus a Satin kvalitativně patří do vyšší střední třídy. Pro náročné jsou určeny Ideal, Largo a Rival a extra třídou v tepelně izolačních a akustických vlastnostech jsou Duplex a Fortex. Experty pro vysokou zátěž jsou Moda, Premier a Master.

bohemia-vinyl 

Ověřená kvalita

Elastické podlahoviny kolekce Bohemia Vinyl jsou na českém trhu v prodeji od roku 2006. Od počátku distribuce až do současnosti bylo prodáno již více než 1,4 mil. m2. Společnosti Beaulieu a Tarkett patří v Evropské unii mezi renomované výrobce, kteří své produkty stále inovují. V dnešní době četných internetových nabídek není jednoduché zjistit skutečný původ výrobků a pravdivost deklarovaných informací. Distributory značky Bohemia Vinyl jsou specializované prodejny a podlahářské firmy, které se Vám za Váš nákup vždy zaručí.

Parametry

tabulka